Firemní kurzy šité na míru

Dobrá jazyková škola dnes nabízí v rámci své nabídky firemních kurzů jazykový audit, naprostou flexibilitu vzhledem ke klientským požadavkům na místo, čas, termín výuky a počet studentů ve skupině včetně individuální výuky, široké spektrum odborností jazyka, moderní metody výuky, e-mailové konzultace atd…

153681171

Jazykový audit obsahuje:

  • vstupní testy a jejich vyhodnocení
  • analýzu potřeb a na jejím základě doporučení vhodného výukového programu
  • návrh rozdělení studentů do jednotlivých skupin a přiřazení českých i zahraničních lektorů
  • vyhodnocení pro interní potřeby firmy

Typy kurzů

Firemní kurzy probíhají buď v malé skupince nebo formou individuální výuky. Jejich intenzita je přímo úměrná cíli, kterého hodlá klient dosáhnout. Tím může být mimo jiné složení Státní jazykové zkoušky či certifikace znalosti jazyka některou z mnoha mezinárodně uznávaných zkoušek. Stejně tak jím může být schopnost dobře se orientovat ve svém oboru v cizím jazyce. Tuto schopnost si osvojíte díky kurzu zaměřenému na „jazyk vašeho oboru“. Škála vyučovaných zaměření v cizím jazyce je široká a variabilní, od kurzů korespondence, psaní zpráv a komunikačních technik, přes kurzy pro personalisty, manažery či řídící pracovníky, po kurzy diplomacie a zahraniční politiky či kurzy problematiky NATO.

Výuka na míru

Jazyková škola se v rámci firemních jazykových kurzů plně přizpůsobuje potřebám klienta ve všech oblastech. Nabízí flexibilitu při volbě termínu, času, ve kterém kurz může probíhat, stejně jako při výběru zaměření kurzu či jeho stupně pokročilosti. Volba místa výuky závisí také na přání klienta, většina škol nabízí jak dojíždění svých lektorů přímo do firemních prostor klienta, tak výuku ve svých prostorách. V nabídce firemních kurzů některých škol zcela jistě najdete i metodu výuky e-learning, stejně jako e-mailové konzultace.

Firemní pobytové kurzy

Pro pobytové firemní kurzy platí to samé jako pro kurzy regulérní. Často jsou laděny jako intenzivní kurzy, jejichž produktivita se zvýší tím, že jste v prostředí, kde se můžete plně soustředit na jazykové studium. Jejich délka se nejčastěji pohybuje v rozmezí jednoho dne až jednoho týdne. Víkendových kurzů využijí zejména ti, kteří jsou během pracovního týdne příliš vytíženi; týdenní kurzy jsou zvláště pro ty, kteří si chtějí odpočinout a přitom se aktivně zdokonalovat ve studiu cizího jazyka. Jazyková škola zajišťuje sestavení učebního programu, poradenskou činnost při výběru lokality, rezervaci ubytování a stravování a doprovodný program.

Výběrové řízení

Výběrové řízení na internetovém portálu www.Jazykovky.cz pomáhá řešit volbu dodavatele jazykových služeb jednoduchou a časově nenáročnou cestou. Vybrané jazykové specialisty oslovíte poptávkou a současně máte k dispozici jejich www prezentaci.

 

Hledáte jazykovou školu? Zde si určitě vyberete:

Jazyková škola
Jazyková škola Praha
Jazyková škola Brno

Přidat komentář