EXPOLINGUA Praha 2006

Počátkem listopadu se v Praze opět sejdou příznivci cizích jazyků z
celého světa. Na Mezinárodním veletrhu jazyků, vzdělávání a kultury
EXPOLINGUA Praha 2006 budou hledat nebo naopak nabízet nové možnosti
jazykové výuky, pracovní či studijní pobyty. 

Už šestnáctý ročník veletrhu proběhne 10. a 11. listopadu, stejně jako loni v historických sálech Národního domu na Vinohradech. Letošní motto „Výuka jazyků a mobilita“ připomene, že rok 2006 vyhlásila Evropská komise Evropským rokem mobility pracovníků. Hlavní pozornost bude tentokrát patřit Austrálii.

Objevte s námi Austrálii!

Australský kontinent se už po mnoho let těší přízni českých studentů jako nejčastější cíl jejich zahraničního studia. Vědí, že jim může nabídnout velmi kvalitní vzdělávací systém, atraktivní životní styl i pracovní příležitosti. Také proto patří Austrálie k zemím s nejvyšším podílem zahraničních studentů.

Na veletrhu EXPOLINGUA Praha 2006 ji budou reprezentovat Australský konzulát a Australská obchodní mise v Praze, přijede i řada vystavovatelů z různých regionů Austrálie. Návštěvníci veletrhu tak získají přímé informace o studiu v Austrálii a zvláštnostech tamního života. Zajímavá jistě bude i beseda s čerstvými absolventy australských univerzit nebo setkání s herečkou Dášou Bláhovou,
která u protinožců žila téměř dvacet let.

Veletržní expozice letos chystají také univerzity, vysoké a jazykové školy, vzdělávací agentury a kulturní instituce například z Velké Británie, Španělska, USA, Kanady, Irska, Německa a Česka. Řadu svých produktů představí generální sponzor veletrhu – cestovní kancelář GTS international, zaměřující se na studenty a nezávislé cestovatele, výhradní  tuzemský distributor mezinárodních studentských průkazů ISIC, Alive a karet pro učitele ITIC.

Další program

Odborný doprovodný program se bude skládat z workshopů a přednášek  jazykových profesionálů. Návštěvníci se mohou zúčastnit populárních jazykových minilekcí – esperanta, znakové řeči, japonštiny a španělštiny. Připraveny jsou i semináře o studiu v Austrálii a jiných zemích, práci v zahraničí, e-learningu, nových trendech ve výuce angličtiny, překladatelství a tlumočnictví i o mezinárodních jazykových certifikátech.

Soutěž

Některé z jazykových pobytů a kurzů jsou připraveny jako odměna pro výherce veletržní soutěže. Hrát o hodnotné ceny může každý, kdo vyplní anketní lístek.

Více informací

Více se dozvíte na na www.expolingua.cz.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady angličtina, překlady italština, překlady do němčiny a překlad do ruštiny.

Přidat komentář