Docházkové kurzy v Alfa Language Clubs Praha

„Hola, hola! Jazyk vás volá!“ Odhoďte ovladač, oprašte učebnice a… buďte v kurzu! O dovolené jste odpočívali, a proto je  právě nyní ta správná doba s cizím jazykem začít nebo pokračovat. Jazyková škola Alfa Language Clubs – Praha vám nabízí docházkové kurzy všech světových i dalších jazyků.

Malé skupinky = záruka úspěchu

12tiletá pedagogická zkušenost jazykové školy Alfa Language Clubs – Praha potvrzuje, že naučit se cizí jazyk může opravdu každý – prvňáček, matematik či žena v domácnosti.

Podstatou úspěchu je výuka ve velmi malých skupinách. V jedné skupině může být maximálně 6 studentů. Výhodou tak malých skupin je mnoho příležitostí ke konverzacím, k vyjádření vlastního názoru i k diskusím. Mluvit bude každý, nemůže se stát, že se na někoho nedostane nebo že na něj nezbude čas. Čím více se sami výuky aktivně účastníte, tím více si z ní odnesete.

Kurzy pro každého

Pro tento školní rok pro vás Alfa Language Clubs – Praha připravila docházkové kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, portugalštiny, nizozemštiny, hebrejštiny, japonštiny, čínštiny a polštiny.

Vyberte si jazyk, frekvenci a typ výuky a čas, který můžete studiu věnovat. Alfa Language Clubs – Praha vám pak „ušije“ jazykový kurz na míru. Výuka může být individuální či skupinová, pro děti i dospělé, s pravidelnou či flexibilní docházkou, pro úplné začátečníky či velmi pokročilé. Můžete si také vytvořit vlastní jazykovou skupinu ze svých kamarádů či spolupracovníků.

Moderní a efektivní výuka

Aby měla výuka cizích jazyků efekt, musí být flexibilní, interaktivní a komunikativní. Efektivní výuka v jazykové škole Alfa Language Clubs – Praha je postavena na třech základních pilířích moderního vyučování:

1. Interaktivní přístup – lektoři kladou důraz na odbourání prvotního ostychu a bariér v komunikaci v cizím jazyce a na okamžité využití nově nabytých jazykových dovedností v praxi. Vytváří proto maximum situací, které mluvení podporují.

2. Rozvoj komunikačních schopností – lektoři se soustřeďují především na využití teoretických poznatků v praxi formou nácviku situací každodenního života, zaměřují se na vybraná témata, na dialogy s ostatními studenty a další metody, které vyžadují aktivní postoj studenta. Do výuky je postupně zařazována i odborná slovní zásoba (obchodní, pracovní aj.), neboť pouze s obecným jazykem si klienti v běžné komunikaci do budoucna již nevystačí.

3. Moderní výukové materiály – ve výuce jsou využívány nejmodernější metody a materiály, včetně aktuálních příspěvků. Tištěná forma je doplňována audio i audiovizuálními metodami. Studenti mají k dispozici knihovnu, internet, magnetofony a video, které umožňují lektorům vést lekce podle současného evropského standardu.

Léty ověřené záruky

Proč si vybrat jazykovou školu Alfa Language Clubs – Praha? Po dvanácti letech zkušeností s výukou cizích jazyků vám Alfa Language Clubs – Praha zaručuje:

  • efektivní výuku prostřednictvím velmi malých skupinek studentů;
  • vysokou kvalitu kurzu – kurz můžete uhradit až po první absolvované lekci na základě vaší spokojenosti, takže máte možnost se správně rozhodnout a víte, za co platíte. Kvalita kurzů je zajišťována také hospitacemi a pravidelnými schůzkami s lektory;
  • kvalifikované české i zahraniční lektory s vysokoškolským vzděláním;
  • rozvoj komunikačních schopností – lektoři se zaměřují především na využití vašich teoretických poznatků v praxi;
  • kvalitní výukové materiály – využívány jsou nejmodernější výukové materiály, včetně audiovizuálních pomůcek a internetu;
  • student na prvním místě – jazyková škola se studenty pravidelně konzultuje jejich přání a požadavky v oblasti výuky. Pokud se stane, že se cíle lektora a studenta rozcházejí, je provedena okamžitá výměna lektora;
  • přátelské prostředí a individuální přístup.

 
Buďte v kurzu!

Alfa Language Clubs – Praha

Václavkova 26
160 00 Praha 6 – Dejvice
tel./fax: 224 324 889
mobil: 602 338 574
e-mail: alfalcp@alfalcp.cz

Přidat komentář