Dny studia v Americe – Praha, Brno, Ostrava

Studenti, rodiče, ale i pedagogičtí a vědečtí pracovníci budou mít možnost získat podrobné informace o možnostech studijních a výzkumných pobytů v USA. Sérii informačních setkání pod názvem Dny studia v Americe pro ně připravila Komise J. W. Fulbrighta. Cílem pořadatelů je představit možnosti vzdělávacích pobytů v USA talentovaným studentům a vědcům z celé republiky.

Akce zahrnuté do série odstartují 17. a 18. října v Ostravě, 31. října
a 1. listopadu se přesunou do Brna a vyvrcholí během Týdne
mezinárodního vzdělávání 13. a 14. listopadu v Praze.

Série zahrnuje přednášky o možnostech studia a výzkumu ve Spojených státech amerických včetně informací o stipendijních programech, individuální konzultace se zkušeným studijním poradcem sítě EducationUSA, setkání s absolventy Fulbrightova programu a workshop k přípravě úspěšné přihlášky.

Možnosti studia jazyků v Ostravě
Jazykové školy Ostrava Jazykové kurzy Ostrava Kurzy angličtiny Ostrava Kurzy němčiny Ostrava

Účast na všech akcích je bezplatná. Návštěvníci by se ovšem měli registrovat předem na e-mailové adrese advisor@fulbright.cz.Informace o Dnech studia v Americe a kompletní program je k dispozici na stránce www.studujvamerice.cz.

Série je připravena ve spolupráci s VŠB-TU Ostrava, Americkou knihovnou InfoUSA Moravské zemské knihovny v Brně a Americkým centrem při Velvyslanectví USA v Praze.

Komise J. W. Fulbrighta  vznikla v roce 1991 dohodou mezi vládami USA a ČR za účelem správy vládního Fulbrightova stipendijního programu v České republice. Součástí Komise je rovněž poradenské centrum EducationUSA nabízející beplatnou pomoc všem zájemcům o studium ve Spojených státech. Více informací o aktivitách Komise najdete na stránkách www.fulbright.cz.

Kontaktní osoba:
Jakub Tesař
Studijní poradce
Telefon: 222 718 452
E-mail: tesar@fulbright.cz

 

Související článek Výuka jazyků v Ostravě.
Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: tlumočení italština, překlady z angličtiny, překlad němčina a překlad španělština.

Přidat komentář