Chcete opravdu MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT anglicky?

Učíte se angličtinu řadu let, přesto stále nemluvíte? Nerozumíte? Vyzkoušeli jste již mnoho jazykových kurzů, ale skončili jste vždy zase na začátku? Stává se Vám, že potkáte cizince, on na Vás začne mluvit, a zatímco on je již u páté věty, Vy ještě luštíte tu první? Vyzkoušejte si moderní účinnou metodu, zaměřenou na vaši schopnost MLUVIT…

V jazykové škole LITE se učíte MLUVIT

Skutečným účelem jazyka je komunikace! Výsledkem Vašeho studia angličtiny by tedy měla být schopnost v angličtině komunikovat a mluvit! Není-li tomu tak, pak je něco špatně!! V LITE se zaměřujeme na to, co dělá většině lidí největší problém – aktivně mluvit a používat angličtinu v komunikaci v reálném životě.

Od nuly k plynulé konverzaci během jediného roku!

Mnoho lidí se učí angličtinu 3, 5 i více let, a přesto nejsou schopni plynule komunikovat a mluvit! Na hodinách totiž tráví většinu času vyplňováním cvičení nebo překlady článků, ale tak získávají pouze pasivní znalost angličtiny.

Oproti tomu, když jsme se učili mluvit rodným jazykem, zkoušeli jsme bez ustání říkat nejprve slova a později i věty. Jinými slovy jsme jazyk a mluvení aktivně procvičovali a trénovali. Tento způsob fungoval u každého z nás!

V jazykové škole LITE se zaměřujeme především na Vaši schopnost komunikovat a mluvit.

  • Na hodinách mluvíte a procvičujete komunikaci až 80% času hodiny
  • Učíme Vás přirozeným způsobem, podobně jako jste se naučili svůj rodný jazyk. Jde o propracovaný systém, při němž získáváte aktivní slovní zásobu i větnou skladbu.
  • Gramatiku učíme velmi srozumitelně, pomocí tzv. větných vzorů, což umožňuje překlenout propast mezi gramatikou a praktickým užíváním jazyka
  • Díky větným vzorům se angličtina pro vás stane úžasně jednoduchou.

Díky metodě LITE jste schopni jednoduché komunikace již po prvním měsíci studia. Úplný začátečník se může dostat během necelého roku na úroveň pokročilého studenta, který je schopen nejen číst a psát, ale především mluvit a používat angličtinu při komunikaci v běžném i pracovním životě! Studenti s pasivními znalostmi se rozmluví již po cca 3 měsících.    

Ukázková hodina ZDARMA!

Účinnost výuky si můžete sami nejprve vyzkoušet. Srdečně Vás zveme na naši BEZPLATNOU ukázkovou hodinu. Vyzkoušejte si skutečně efektivní výuku, zaměřenou na Vaši schopnost MLUVIT!

Rezervujte si termín na tel.: 222 241 500 nebo se přihlaste na www.lite.cz.

Vyjádření našich studentů

Naučili jsme mluvit anglicky již desítky tisíc studentů. Přečtěte si jejich vyjádření po kurzu:

„Poprvé za osm let studia angličtiny jsem konečně pochopila, jak se který čas tvoří a naučila se je aktivně používat. Minulý týden jsem měla strach mluvit anglicky, teď už ho nemám. Thank you!“

K.M., absolventka týdenního intenzivního kurzu

 

„Konečně se mi podařilo mluvit anglicky! Po tolika minulých neúspěšných pokusech jsem našla školu, kde mne ‘donutili‘ pronášet nahlas anglické věty a navíc to vůbec nebylo nepříjemné! Řekla bych, že v LITE by naučili anglicky i delfína. Děkuju za profesionální výkon naší lektorky Sylvie s její neuvěřitelnou dávkou energie a trpělivosti. Děkuju za zlikvidování mých zábran a bariér.“

E.M., absolventka standardních kurzů

 

„Děkuji za skvělý týden. V životě jsem nemluvil tolik anglicky jako tento týden. Ve srovnání s jinými kurzy (a prošel jsem jich dost za ta léta) jste jedničky.

E.B., absolvent intenzivního kurzu

Kontaktujte nás:

Jazyková škola LITE
Opletalova 36 (poblíž Hlavního a Masarykova nádr.)
Praha 1

tel.: 222 241 500
mob: 775 556 996
e-mail: lite@lite.cz
www.lite.cz

Kontakty na naše pobočky v ČR naleznete na:
www.lite.cz/pobocky

Přidat komentář