Chcete opravdu MLUVIT anglicky?

Stane se Vám občas, že potkáte cizince, on na Vás mluví a mluví, Vy si to překládáte a zatímco on je již u páté věty, Vy ještě luštíte tu první? Učíte se angličtinu již několik let, ale přesto pořád nemluvíte? Nerozumíte? Jazyková škola LITE má pro Vás řešení… 

Proč se učíte anglicky?

Skutečným účelem jazyka je komunikace. Výsledkem Vašeho studia angličtiny by tedy měla být schopnost v angličtině plynule komunikovat a mluvit!

Bohužel na mnoha školách studenti tráví spoustu času vyplňováním gramatických cvičení a překlady článků – a získávají tak pouze pasivní znalost angličtiny. Ta možná stačí na to, aby si přeložili krátký dopis nebo email, ale rozhodně ne na to, aby byli schopni používat jazyk aktivně ve svém životě!

Mluvit, mluvit, mluvit!

Chce-li člověk opravdu mluvit anglicky, jediným řešením je MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT! Když jsme se učili mluvit česky, zkoušeli jsme bez ustání říkat nejprve slova a později i věty. Jinými slovy jsme jazyk AKTIVNĚ procvičovali a trénovali…

Proto jazyková škola LITE volí jinou cestu. Studenti procvičují komunikaci a skutečné mluvení až 80% z hodiny. Gramatiku se učí jednoduchým a přirozeným způsobem, podobně tomu, jako jsme se učili rodný jazyk – což  odbourá zmatky v anglické gramatice a umožňuje překlenout propast mezi gramatikou a praktickým použitím jazyka.

Během jediného roku od nuly k plynulé konverzaci!

Díky metodě LITE se může i úplný začátečník dostat během necelého roku na úroveň pokročilého studenta, který je schopen nejen napsat dopis či přeložit e-mail, ale hlavně je schopen používat angličtinu v praxi – tedy v konverzaci v běžném či pracovním životě. Pokročilejší studenti se rozmluví během pár měsíců!

O kvalitě výuky v LITE se můžete sami přesvědčit:

90 minut – ukázková hodina zdarma

Vyzkoušejte si efektivní výuku angličtiny v LITE a zjistěte:

  • jak si zapamatovat slovíčka
  • jak se naučit myslet v angličtině
  • jak se naučit mluvit
  • a že gramatika není strašák, je-li podávána jednoduše

Přijďte se podívat na bezplatnou UKÁZKOVOU HODINU jazykové školy LITE.

Rezervujte si termín na tel.: 222 241 500 nebo 775 556 996, nebo na www.lite.cz.

Kontakty:

LITE anglická škola               
Opletalova 36, Praha 1
tel.: 222 241 500, 775 556 996
e-mail: lite@lite.cz
www.lite.cz

 

Přidat komentář