Čas na změnu učebnic

Zbrusu nová učebnice face2face Cambridge University Press je ucelenou řadou pro dospělé a i dospívající studenty angličtiny. Připravuje je na skutečnou angličtinu, angličtinu, se kterou přijdete v běžném životě do kontaktu. Slovní zásoba i gramatika mají stejný význam a prostor, stejně tak poslechy, výslovnost a témata ke čtení a konverzaci.

Speciální sekce Get ready a Help Vám shrnou vše nejdůležitější z dané lekce a poskytnou potřebný feedback.

Učebnice je moderní, svěží a dynamická. Svědčí o tom nejen zajímavý výběr témat, nový pohled na běžně známé konverzační okruhy, přitažlivý barevný design, ale i zdarma přidaný CD ROM, který tvoří součást Student‘s Book a poskytuje video sekvence, poslechy, cvičení, testy atd.
Nechybí samozřejmě nahrávky audio poslechů na CD nosiči.

Učebnice vede studenty i k tolik potřebnému samostudiu a práci doma. Zde plně uplatní i již zmíněný CD ROM. Již nyní se připravuje doplňkový český slovníček a přehled gramatiky dle jednotlivých úrovní.

Pokud hledáte moderní učebnici angličtiny, angličtiny pro život a práci, face2face je ideálním řešením všech potřeb skupinkové i individuální výuky ve všech úrovních studia.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady němčina, překlady polština, překlady ruština, překlady španělština.

Přidat komentář