Cambridge ESOL na jistotu

Míříte do zahraničí? Chcete studovat a otevřít dveře více pracovním možnostem? Nebo jen
potřebujete prokázat své znalosti angličtiny? Ve všech případech bude Vaše cesta usnadněna zdoláním jazykové zkoušky Cambridge ESOL.

Proč z celé řady zkoušek právě Cambridge ESOL?

Zkoušky Cambridge ESOL jsou pro studenty angličtiny tou nejžádanější vstupenkou do světa. Jsou uznávány více než 11 000 zaměstnavateli, univerzitami a institucemi. Jejich jedinečnost spočívá v zahrnutí všech čtyř jazykových dovedností: poslechu, mluvení, psaní i četby. Splněním zkoušek student prokáže komplexní znalost angličtiny a zároveň tak dosáhne nejuznávanější kvalifikace.

Zkoušky jsou děleny podle náročnosti

  • FCE (First Certificate in English) je
    nejrozšířenější ze všech zkoušek, úroveň pro pokročilejší studenty – B2
  • CAE (Certificate in Advanced English) pro pokročilé studenty – C1
  • CPE (Certificate of Proficiency in English) nejvyšší úroveň, jen pro ty kdo angličtinu již dokonale ovládají – C2

Průběh jazykové zkoušky

Samotná zkouška trvá 4 až 5 hodin a skládá se z pěti částí – čtení, psaní, použití angličtiny, poslech a mluvení. Uchazeč má na každou část vyměřený čas. Nejdelší doba je věnována hned z počátku čtení a psaní, nejkratší pak slovnímu projevu. Maximální počet dosažených bodů je 100. Kandidát nemusí dosáhnout uspokojivého výsledku v každé části zkoušky, hodnocen je celkový počet bodů.

Certifikát s neomezenou platností

Úspěšným složením získáte celosvětově platný certifikát, který s sebou přináší řadu výhod. Tomu, kdo certifikát vlastní, se okamžitě zvyšuje šance na uplatnění jak v České republice tak po celém světě. Certifikát je přijímán jak ve Velké Británii tak na univerzitách v USA, Kanadě, Austrálii a Novém Zélandu. Další výhodou Cambridge certifikátu je jeho neomezená platnost, na rozdíl od ostatních jazykových testů, jako je TOEFL (Test of English as a Foreign Language), který je platný pouze dva roky.

Garance úspěchu u zkoušky

Před absolvováním jazykových zkoušek je nutné navštěvovat přípravný kurz. Se společností North Training máte navíc garanci úspěchu a nemůžete nic ztratit. North Training nově přichází s garancí složení zkoušky – v případě, že uchazeč neuspěje, bude mu následně proplacen nový kurz a náhradní zkouška.

Zásluhou našich lektorů je však úspěšnost při konání jazykové zkoušky takřka stoprocentní.
Lektoři z jazykové školy North Training jsou kvalifikovaní rodilí mluvčí, plně seznámeni s průběhem a obsahem zkoušek, či dokonce samotní zkoušející při Cambridge ESOL. Uchazeči budou poskytnuty aktuální materiály
pro kvalitní přípravu a bude mu umožněno absolvovat rozřazovací test zdarma.

Kontakt:
North Training
Vršovická 817/5
Praha 10
100 00

Mobil: 725 406 540
info@northtraining.euwww.northtrainings.eu

 

Přidat komentář