Business angličtina a letní jazykové kurzy

Renomovaná jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA funguje i přes léto a pro zájemce o studium cizích jazyků si připravila celou řadu tradičních kurzů i zajímavých novinek. Studenti se nově mohou těšit např. na workshopy business angličtiny, zvýhodněné kombinované kurzy či jazykové pobyty v zahraničí.


„Jako každé léto i tento rok jsme pro studenty připravili letní kurzy,“ říká Jitka Jechumtálová, ředitelka jazykové školy LONDON INSTITUTE PRAHA. „Můžete si vybrat z klasických kurzů angličtiny, francouzštiny a španělštiny, přípravy na cambridgeské zkoušky FCE a IELTS či  konverzačních kurzů. Velmi oblíbený je též intenzivní kurz angličtiny, který jede po celý rok a lze do něj vstoupit každé pondělí. Je určen dospělým i mládeži, která tak může v září oslnit učitele i spolužáky lepšími jazykovými znalostmi a pokroky v konverzaci.“ Dále se příznivci jazyků mohou těšit na výhodné ceny kombinovaných kurzů – kombinace angličtiny a francouzštiny či španělštiny tak vyjde mnohem levněji.

LONDON INSTITUTE PRAHA také nabízí novinku v rámci business angličtiny. Jde o sérii letních workshopů, jež jsou určeny těm, kteří jazyk již ovládají, ale chybí jim praktická znalost obchodní angličtiny. Lektoři je tak provedou tématy jako je psaní životopisu a motivačního dopisu, představení, prezentace, obchodní psaní a další.

LONDON INSTITUTE PRAHA jako specialista na studium jazyků v zahraničí má co nabídnout i  těm, kteří dávají přednost učit se cizí jazyk mimo Českou republiku a vedle jazyku poznat též kulturu země. „Mezi nejoblíbenější destinace patří Velká Británie a pak pro svou cenovou dostupnost Malta. Na své si přijdou také Ti, kteří chtějí studovat v Irsku, Německu, Francii, Itálii či Španělsku. Ze vzdálenějších destinací bych ráda jmenovala třeba Kanadu, Nový Zéland či Austrálii,“ dodává Jitka Jechumtálová.

Více o jazykových kurzech naleznete na www.londoninstitute.cz

 

Přidat komentář