British Council otevírá nové centrum v Praze 6!

Rozhodujete se pro kurz angličtiny a bydlíte v Praze 6? Máme pro Vás dobrou zprávu. Od října bude British Council nabízet kurzy angličtiny v Národní technické knihovně.

Série kurzů, která bude na začátek v nabídce, je pestrá. Můžete zde studovat obecnou angličtinu, připravovat sa na zkoušku FCE nebo CAE a to dokonce i v modulu Express, to znamená intenzivnějším tempem.

Angličtina pro vysokoškoláky!

Novým kurzem je Angličtina pro vysokoškolské studenty. Je to kurz na úrovni C1, který zahrnuje všechny jazykové dovednosti potřebné pro studium na univerzitě v anglickém jazyce. Kurz se zaměří na poslech autentických přednášek a nácvik psaní poznámek, rozpoznání a správné používání jazyka charakteristického pro univerzitní výuku a rozvoj samostatných studijních návyků. Součástí kurzu bude i rozvoj prezentačních dovedností jako i prezentace návrhů a dosažení konsenzu ve skupinové práci. Studenti se seznámí s různými typy textů a jejich stylistikou a rovněž se budou věnovat psaní esejů.

Celý kurz trvá 30 týdnů a je rozdělen do 3 trimestrů po deseti týdnech. Jednotlivé studijní bloky (trimestry) na sebe navazují, nicméně studenti si mohou libovolně vybrat počet bloků, které budou navštěvovat. Lekce trvají 90 minut a konají se dvakrát týdně.

Kurzy v Národní technické knihovně mají zajímavou cenu a k tomu je v případě večerních kurzů možné získat slevu 20%.

Teď je ideální čas pro zápis do kurzů! Vybere si opravdu každý!

Pokud jste začali vážně uvažovat o zápisu do jazykového kurzu právě v tomto centru, kurzy zde začínají 9. října. Zapsat se můžete v centrále British Council v Bredovském dvoře. Novinka v rezervaci rozřazovacího testu – nyní se můžete objednat online, stačí kliknout na banner Online test booking na www.britishcouncil.cz. Každý student dostane během prvního týdne dárek – British Council Club Card, která mu umožní zajímavé slevy u partnerů v oblasti vzdělávání nebo kultury. Více informací na webových stránkách a na Facebooku.

 

Přidat komentář