Blogujte ze zahraničí s Juliette.cz

Plánujete cestu do zahraničí za studiem, prací či jenom na výlet? Rádi byste však své zahraniční úspěchy, zážitky a nové zkušenosti předali dál a podělili se i s ostatníma o ně? Pokud ano, pak začněte blogovat! A není nic jednoduššího než to zkusit na webu Juliette.cz.

Ať už byste rádi sdíleli s ostatníma cokoliv, internetový magazín Juliette.cz je vám k dispozici.

Zážitky z cest

JulietteChcete se podělit o své první dojmy v zahraničí? Chcete „vykřičet“ do světa, kde žijete, proč tam žijete a co vás vedlo k tomu, abyste odjeli do ciziny? Chcete pomoci dalším cestovatelům díky svým zkušenostem? Pak není nic snazšího, než si na webu Juliette.cz založit svůj vlastní blog. Psát můžete opravdu o čemkoliv. Ať už budete radit, kde se ubytovat, kam zajet na výlet, kolik stojí obyčejný nákup nebo prostě a jasně jen vaše postřehy z cest.

Fotografie z různých koutů světa

Neužije vás na psaní dlouhosáhlých článků? Pak můžete svůj blog využít k vystavení svých autorských fotografií. Zahraničí je pro každého lákadlem, proto mnohým stačí ke stejnému odhodlání pouze prohlížení fotografií. I ty dokážu nabudit. A třeba právě vaše fotky se stanou tou poslední tečkou k tomu, aby se někdo další vydal ve vašich šlépějích.

Inspirace pro všechny

logoNejste-li vášniví pisálci, ani fotografové a raději čtete příběhy druhých, pak i vy si přijdete na webu Juliette.cz na své. Ať už budete každým dechem hltat texty o životě druhých, nebo se raději necháte inspirovat články na téma životního stylu, módy či kosmetiky. Pro chvíle nudy si můžete pustit nějaký film online nebo si zlepšit náladu jedním z vtipných videí či fotografiemi. Každý týden naleznete také nejnovější knižní recenze a každý měsíc si můžete o jednu z knih i zasoutěžit.

A pokud už přeci jen máte svůj osobní blog, pak nám zkuste napsat, a třeba zrovna ten váš nás zaujme natolik, že vám ho budeme propagovat v rubrice „Stojí za to číst“.

Přidat komentář