Angličtina, počítačový kurz či management…

… zkuste Bohemia Institut a vše najdete na jednom místě. Rozjíždíte firmu a chcete proškolit své zaměstnance ve všech
záludnostech právního, ekonomického a obchodního systému? Navíc vaší dospívající dceři by
neuškodilo zlepšit si angličtinu a trošku se osamostatnit nejlépe během
nějakého studijního pobytu v zahraničí?

Po práci, v níž si lámete hlavu s bezpočtem snad neřešitelných problémů a opravujete své asistentce gramatické chyby v cizojazyčné korespondenci, na Vás ještě čeká večer strávený pokusy pochopit, proč dceři angličtina nejde a ani ji nebaví, a trpělivým vysvětlováním babičce, kterak odpovědět na email od přítelkyně z dětství. Práce zkrátka máte navrch hlavy. Čeho se Vám nedostává, to je čas.

Samozřejmě víte o nepřeberné nabídce kurzů jazykových, manažerských i obchodně-právních, nemáte ale čas a energii prověřovat si jednotlivá vzdělávací zařízení, ani pokoušet se vše zkombinovat tak, aby každý dostal přesně to, co potřebuje a co chce.

Není proč vzdávat se a snažit se stačit na vše sám, existují totiž instituce poskytující komplexní služby, které nejenže vycházejí z aktuálních trendů a potřeb českého i nadnárodního trhu, ale navíc jsou schopny a ochotny sestavit program ušitý přímo na míru Vaší jedinečné situaci. Objednejte si firemní zakázkový kurz „na klíč“ a nechte profesionály, ať se starají za Vás.

Po důkladné diagnostice situace ve Vaší firmě sestaví a zabezpečí vzdělávací program plně odpovídající Vaším potřebám a představám. Získávání zpětné vazby pro zajištění maximální efektivity celého procesu je samozřejmostí. Nebo chcete ušetřit a přesto dopřát Vašim klíčovým zaměstnancům možnost  rozvoje, který jim zvýší kromě profesionálního rozhledu i profesní sebevědomí a loyalitu vůči firmě?

Pak je pošlete na modulový kvalifikační program se státní i mezinárodní akreditací. Studovat budou po práci, mohou si navolit rozsah a obsah dle svého zájmu a navíc získají oficiální certifikát. U stejné instituce snadno zařídíte jazykový pobyt pro dceru v jedné z mnoha škol, s níž Bohemia Institut spolupracuje (pro angličtinu si vyberte například mezi Havají, Aucklandem, Londýnem nebo Torontem), a dostane se i na večerní studium počítačové gramotnosti pro babičku.

Díky objednávce služeb BOHEMIA INSTITUTU si ušetříte spoustu starostí a oplátkou získáte tolik volného času, že začnete vážně uvažovat o splnění dávného snu ještě ze studií: že se jednoho krásného dne naučíte plynně švédsky, strávíte letní dovolenou ve srubu se saunou u švédského jezera a přečtete si Augusta Strindberga v originále. Vaše žena může mezitím absolvovat letní intenzivní  jazykový kurz a protože ji skvělí lektoři v BOHEMIA INSTITUTU nadchnou bude si již v září přát od Vás dárek k vánocům – půlroční (a nebo radši rovnou roční 🙂 jazykový kurz – a kde jinde než v BOHEMIA INSTITUTU…

BOHEMIA INSTITUT,  www.bi.cz
Vytvořeno ve spolupráci s portálem Vzdělání.CZ

 

Přidat komentář