Angličtina OnLine s novým obsahem a designem

Jazykový portál Angličtina OnLine zaměřený na angličtinu se rozšiřuje! K oblíbeným jazykovým kurzům angličtiny, jazykovému rozcestníku a obchodu s jazykovými učebnicemi přibyly překlady angličtiny a tlumočení angličtiny. Vše rámuje nový uživatelsky přívětivější design jazykových stránek, který usnadní navigaci a orientaci na stránkách.

Angličtina OnLine v novém

Hledáte jazykový kurz angličtiny v Praze, pomaturitní studium angličtiny v Brně či firemní jazykový kurz angličtiny? Tak tyhle všechny funkce již u Angličtiny OnLine znáte. Nově vám portál pomůže při hledání slov jako jsou např. překlady angličtiny, tlumočení angličtiny Brno, právní překlady angličtiny apod.).

Stručná navigace pro stránky anglictina-on-line.cz

1) Kurzy angličtiny
Stránky Anglictina OnLine čerpají z databáze jazykových škol a kurzů, takže na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy angličtiny. Zde najdete vyhledávací okénko pro jazykový kurz angličtiny ve vašem regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, jazykových škol vyučující angličtinu, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty z angličtiny
Další možností je výběr záložky Zkoušky z angličtiny, kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Překlady angličtiny
Horkou novinkou na všech jazykových „onlinech“ je záložka „překlady angličtiny“. Ve spolupráci s registrem překladatelů Tlumočení-Překlady.cz si tak můžete pohodlně přímo na stránkách najít překlady angličtiny, tlumočení do angličtiny, jazykové korektury angličtiny

Vyhledávaná klíčová slova:

  • a další…

překlady angličtiny

překlady němčiny

překlady francouzštiny

překlady španělštiny

překlady italštiny
překlady angličtiny překlady němčiny překlady francouzštiny překlady španělštiny překlady italštiny

4) Jazykový rozcestník
Pro studenty angličtiny je velmi přínosnou a  zajímavou částí čtvrtá záložka, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce angličtiny, studijní texty či materiály.

5) Učebnice – pomůcky
Pokud k online materiálům využíváte také tištěné učebnice, audiovizuální materiály, slovníky apod., využijte pátou záložku jazykových webů. Učebnice angličtiny, anglické slovníky, příprava ke zkouškám z angličtiny – na vše u nás najdete odkazy na e-shopy, kde si určitě vyberete.

Ať již hledáte jazykové školy v Praze, překlady angličtiny či cokoliv ohledně angličtiny – jazykový portál Angličtina OnLine je tady pro vás.

Portál Angličtina OnLine má čtyři jazykové mutace Němčina OnLine, Francouzština OnLine, Španělština OnLine a Italština OnLine.

Přidat komentář