Angličtina-On-Line.cz – vše o angličtině

Na českém internetu byl spuštěn nový portál Angličtina OnLine. Naleznete zde rozcestník „angličtina„, který
známkuje dle kvality dostupné informační zdroje, sloganem stránek je „Angličtina na internetu zdarma“. Klasická
výuka angličtiny na jazykových školách je také důležitou součástí
portálu; naleznete zde kurzy angličtiny, jazykové zkoušky z angličtiny, pomaturitní studium a další informace o studiu anglického jazyka.

Angličtina na jednom místě

Portál angličtina on-line vám dá k dispozici přehled o všech internetových stránkách zaměřených na jazykové vzdělávání s důrazem na angličtinu. Rozcestník tematicky třídí informace a rozlišuje jejich studijní zaměření. Ulehčí vám tedy cestu zejména v případě, kdy hledáte konkrétní věc – např. maturitní otázky z angličtiny. Velkým kladem je i ohodnocení stránek od jedné do desíti a několik slov o funkci a zaměření portálu. Dozvíte se tedy základní informace ještě dříve, než na samotný odkaz kliknete.

Co naleznete na stránkách anglictina-on-line.cz?

1) Kurzy angličtiny

Na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy angličtiny. Zde naleznete vyhledávací okénko pro jazykový kurz angličtiny ve vašem regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, školy, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou. Je to hlavně díky svázání portálu s celkovou databází jazykových škol a kurzů.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty z angličtiny

Další záložkou je Zkoušky z angličtiny, kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Anglický rozcestník

Pro studenty angličtiny je velmi přínosnou a  zajímavou částí třetí záložka Anglický rozcestník, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce angličtiny, studijní texty či materiály.

Osnova v levé části obrazovky vám usnadní orientaci mezi jednotlivými tematicky rozdělenými stránkami rozcestníku:

Zdroje informací o angličtině

Studium a výuka angličtiny

Procvičování angličtiny

Studium a práce v zahraničí

Cestování a poznávací zájezdy

Máte také tip na zajímavé internetové stránky pro studium jazyků? Napište nám o něm! redakce@jazyky.com

Přidat komentář