Angličtina 4x rychleji!

Říká se, že učení bolí. Možná že i vy jste pravdivost tohoto rčení pocítili na vlastní kůži. Víte, co je to být samoukem, pár posledních let jste strávili v různých jazykových kurzech s „ověřenými“ metodami výuky, ale stále jste na začátku. Royalschool vám dokáže ulevit od bolesti – díky efektivní výuce pomocí Callanovy metody se naučíte anglicky správně a dokonce 4x rychleji!

Anglicky 4x rychleji – je to vůbec možné?

Callanova metoda je založena na neustálém rychlém kladení otázek, na které musí student okamžitě odpovídat. Podstatou metody je aktivní spolupráce studenta – v kurzech se proto mluví pouze anglicky, studenti jsou „nuceni“ používat angličtinu již od první hodiny. Díky tomu, že studenti mluví anglicky od první hodiny, jejich ostych či strach z mluvení je velmi rychle odbourán a angličtina se stává přirozenou součástí jejich komunikace. 

V kurzech není ani chvilku ticho – mluví buď lektor, anebo student. Vyučovací hodina je tedy na 100% využita – studenti se soustředí pouze na jazyk samotný, čímž je v konečném důsledku výuka 4x efektivnější.

Moderní způsoby výuky i komunikace

Kromě zaručené a efektivní metody výuky nabízí Royalschool svým studentům také doplňkový způsob domácího studia prostřednictvím Internetu. Student má přístup do svého osobního konta, které obsahuje informace o jeho studijních výsledcích, probraném učivu, doplňkové učební testy a cvičení či nahrávky diktátů. Součástí systému je i možnost ohodnotit výkon lektora po konkrétní vyučovací hodině. Výsledky hodnocení využívá Royalschool k celkovému zkvalitnění vyučovacího procesu. 

Firemní kurzy

Royalschool poskytuje i firemní jazykové kurzy, připravené podle konkrétních požadavků zákazníka. Součástí firemních kurzů je i pravidelné informování o studijních výsledcích jednotlivých frekventantů.
V základní nabídce RS pro firmy je i kurz Business English, který je určen pro pokročilé studenty angličtiny. Tyto kurzy obchodní angličtiny jsou zaměřeny na rozvoj znalostí z oblasti obchodu a podnikání s praktickým důrazem na nejběžnější činnosti a komunikační situace. 

Učební materiály

Součástí studijního kurzu jsou i učební materiály v podobě sedmi odborných učebnic a CD nosičů, které jsou odstupňované podle náročnosti jednotlivých stupňů vyučovacího procesu. 

Certifikáty

Po absolvování kurzu vydává RS několik druhů certifikátů – od interního certifikátu RS potvrzujícího zvládnutí příslušné úrovně až po certifikáty akreditované ministerstvem školství. Na Slovensku získala Royalschool certifikát kvality řízení podniku ISO 9001:2001.

RS spolupracuje s British Council a zároveň připravuje studenty na mezinárodně uznávané zkoušky. Po úspěšném absolvování úrovně Stage 6 je student připravený na zkoušku Preliminary English Test (PET). V případě, že student úspěšně absolvuje Stage 12, je připravený na zkoušku First Certificate in English (FCE). 

Nové kurzy od ledna 2010

Přihlásit se do kurzů RS můžete prostřednictvím Internetu, kde vyplníte on-line přihlášku, jejíž součástí je i rozřazovací test, který posoudí úroveň vašich znalostí. V případě zájmu se můžete zúčastnit bezplatné ukázkové hodiny.

Kontakty

Pobočka Brno

ROYALSCHOOL
Údolní 5 (1. patro)

602 00 Brno 

+420 739 454 694
+420 542 210 019
brno@royalschool.cz 

Pobočka Praha

ROYALSCHOOL
Karlovo náměstí 5 (1. mezipatro)
Palác Charitas, budova KDU-ČSL
128 01 Praha 2

+420 733 502 101
+420 226 205 255
praha@royalschool.cz 

www.royalschool.cz

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad stránek, překlady z ruštiny, překlad webových stránek, anglický překlad a překlady do francouzštiny

Přidat komentář