Anglicky za týden? Pobytový týdenní kurz v české přírodě s rodilým mluvčím.

Lektoři ENGLISHstay

Nač podnikat strastiplnou cestu za angličtinou do zahraničí, zůstaňte doma v Česku.
Tým ENGLISHstay přináší jazykové pobyty, které probíhají za pomocí jedinečné metody výuky, vyzkoušené po celém světě. Systém jeden lektor a jeden klient zajišťuje intenzivnost smíšenou se 100% individuálním přístupem během každé minuty pobytu.

Tradiční způsob výuky jsme převlékli, řekněme, do trochu neformální formy. Stejný počet klientů i lektorů spolu tráví jednotlivé hodiny, bok po boku, celých 6 dní. Celkem více jak 70 hodin individuálního přístupu ze strany lektorů přináší našim klientům raketové zlepšení znalostí. Metoda přirozené konverzace na témata zvolená klienty, navíc v neformálním prostředí hotelových prostor, přináší zvýšení sebevědomí v každodenní konverzaci v anglickém jazyce. Už bylo dost domácích úkolů a nekonečných hodin ve školní lavici, biflovaní se slovíček… je třeba jít do akce!

Abychom našim klientům zajistili co největší soustředěnost na konverzaci po co nejdelší možnou dobu, zajišťujeme dopravu luxusními autobusy předních českých dopravců z Prahy do určené destinace a zpět.

Kam pojedeme?

Kurzy probíhají v příjemných prostorách partnerských hotelů:

EnglishStay - hotely a interiery

Všichni účastníci kurzu si pochutnávají na typické české kuchyni v režimu plné penze s možností vegetariánské stravy. Voda, káva a čaj je samozřejmě po celou dobu pobytu k dispozici zdarma. Partnerské hotely jsou vybrané s velikou pečlivostí, dbali jsme na dostatek prostor pro jednotlivé vyučující se skupinky i dostatek konferenčních prostor, včetně venkovních možností pro sportovní či rekreační aktivity. Proč nejít na hodinu s lektorem na procházku nebo do vířivky?

Pro naše programy pečlivě vybíráme lektory – rodilé mluvčí ze všech anglicky hovořících zemí a zveme je do ČR na naše kurzy. Především dbáme na zkušenosti s výukou anglického jazyka, přínosem jsou i životní zkušenosti jednotlivých lektorů. Mnoho z nich má za sebou roky života strávené v zajímavých končinách světa ve všech možných zaměstnáních. Propojením různých kultur v každodenním setkáváním dodáváme našemu kurzu originalitu, kterou jinde nenajdete. Pro profesní nebo firemní program CHCI MLUVIT PROFI zajišťujeme lektory s osvědčením TEFL.

Program

Program začínáme v neděli v 10h ráno odjezdem z Prahy do cílového místa. Společná cesta je ideální příležitostí na seznámení se mezi klienty a lektory. Nejvyšší čas zvolit si svého mentora, tedy lektora, který Vás provede celým kurzem. Každý „barevný den“ budeme sledovat vybrané téma (zvolené klienty), ať ve společných aktivitách či jednotlivých hodinových setkáních 1-1 (jeden klient – jeden lektor), nebo v sytému 2-1. Zabýváme se nakupováním, cestováním, obchodováním, telefonováním, business English i profesními tématy, zkrátka tím, co činí v konverzaci největší obtíže. S lektorem si zopakujete slovní zásobu, správnou gramatiku i hovorovou angličtinu. Abychom se trošku odreagovali, v půlce týdne opustíme hotelové prostory a vyrazíme na procházku do blízkého hradu či zámku, možná ochutnáme pivo v místním pivovaru a oceníme nejlepšího lovce fotografií. Celý program je nabitý získáním znalostí a konverzací, ale protože nejen tímto je živ člověk, připravujeme pro Vás každý večer trochu zábavy. Okusíme kultury našich lektorů ve skotském, irském nebo snad australském večeru a na oplátku předvedeme i naše zvyky zahraničním hostům. Nacvičíme prezentaci, komunikaci, telefonní hovory, konverzaci ve všech situacích a zažijeme spoustu zábavy, nejen u večerní skleničky.

EnglishStay pobytove kurzy

V našich kurzech se připravíte do běžného života, kde je nutné hovořit anglicky, na jazykovou zkoušku či do nového zaměstnání, ale taky si vytvoříte přátelská pouta, která budou trvat celý život. Potkáte lidi z exotických zemí a otevřete nové nekonečné možnosti, neboť kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem.

Relax, klid, pohoda a raketové zlepšení v konverzaci angličtiny za pomocí multikulturní výměny je cílem celého týmu neziskové organizace ENGLISHstay.

Neváhejte a přidejte se k nám hned teď! 🙂

Nevybrali jste si? Možná najdete, co hledáte, ve výběru pobytových kurzů angličtiny pro toto léto od škol z celé ČR.

Autor: ENGLISHstay.cz

Přidat komentář