Anglické léto pro celou rodinu

Nemáte čas studovat angličtinu během roku, chcete se přesto v tomto jazyce zdokonalit a zároveň strávit pohodovou dovolenou sami, s přáteli nebo s celou rodinou? Nebo naopak – snažíte se cizí jazyk studovat po celý rok, ale rádi byste dosáhli ještě většího pokroku?

 

Pokud kladně odpovíte na jednu z úvodních otázek, máme pro vás řešení, které je mnohem levnější než jazykový kurz v zahraničí, přesto v sobě zahrnuje i některé jeho výhody.

Hovoříme o  tuzemských pobytových jazykových kurzech s českými i zahraničními lektory. Dopoledne vám např. český lektor objasní zapeklitosti předpřítomného času a osvěží dávno zapomenutou slovní zásobu, odpoledne si angličtinu procvičíte jen tak mimochodem při utkání ve volejbale či fotbale za účasti zahraničního lektora a po krátké večerní lekci můžete u angličtiny zůstat i nad sklenkou něčeho dobrého (jistě ani zde nebudou zahraniční kolegové chybět).

Jazyková dovolená 

Jste na dovolené, takže odpočíváte, a navíc se po celou dobu kurzu můžete soustředit jen na svůj pokrok v daném jazyce, neruší vás pracovní či jiné studijní povinnosti, o stravu je postaráno. I to mají tyto kurzy společné s těmi zahraničními. Jen vaši spolužáci nepocházejí z různých zemí – jsou většinou Češi. Ale co vám brání procvičovat také s nimi cizojazyčnou konverzaci? Vždyť v životě také nebudete komunikovat pouze s rodilými mluvčími.

EASY ENGLISH® – Mgr. Pavel Rynt je jazyková škola zaměřená na letní a zimní pobytové kurzy angličtiny, němčiny a francouzštiny v ČR pro dospělé a děti včetně předškolních. Některých turnusů se tedy může zúčastnit celá rodina, jiné jsou vhodné spíše pro dospělé a mládež.

"Tyto týdenní kurzy s našimi i zahraničními lektory a s pestrým doplňkovým programem pořádáme již od roku 1990 pod názvem Jazyková dovolená na nejrůznějších atraktivních místech naší republiky – letní pobytová místa se snažíme každoročně obměňovat, protože většina našich klientů s k nám ráda vrací a my je chceme přivést na nová zajímavá místa naší vlasti," říká ředitel jazykové školy Easy English Pavel Rynt.

Každé takové místo musí disponovat prostory vhodnými pro výuku, kvalitním ubytováním a stravováním a samozřejmě také nabízet možnosti příjemného trávení volného času. Pro léto 2007 padla volba na Juniorcentrum Seč (přímo u sečské přehrady, CHKO Železné hory, viz široká fotografie níže) a Hotel Svratka (v těsné blízkosti golfového hřiště, Žďárské vrchy – Českomoravská Vysočina).

Výuka na pobytových kurzech probíhá v malých skupinkách od úplných začátečníků po nejpokročilejší a zahrnuje celkem 36 vyučovacích hodin – dopoledních a večerních. Odpoledne jsou vyhrazena pro odpočinek, samostudium, sport a výlety – podle přání a chuti každého účastníka. Po večerní lekci následuje volný nebo společný program, zaměřený buď na zábavu a odpočinek, či opět na jazykovou výuku.

V letní sezóně je možné pro větší efektivnost zúčastnit se několika týdenních kurzů za sebou.

Další nabídka jš Easy English:

  • celoroční víkendové a večerní kurzy v Kralupech nad Vlt. (angličtina, němčina)
  • výuka na objednávku v Praze a okolí (různé jazyky)
  • kurzy v zahraničí (různé jazyky) 
  • výuka angličtiny přes internet (individuální přístup a tempo učení)
  • tlumočnicko – překladatelské služby (různé jazyky)

Letní pobytové jazykové kurzy 2007 :

Místo: Termín: Kurz:
JUNIORcentrum Seč 14.-20.7.2007 angličtina pro každého
21.27.7.2007 AJ pro dospělé, školní a předškolní děti
28.7.-3.8.2007 angličtina/němčina pro každého
Hotel Svratka 4.-10.8.2007 angličtina pro každého
11.-17.8.2007 angličtian pro dospělé a školní děti
18.-24.8.2007 angličtina pro každého
francouzština pro mírně a středně pokročilé

 

Další informace a on-line přihlášky na www.easyenglish.cz

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazyková škola

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Brno

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad polština, překlad italština, tlumočení němčina a překlady angličtiny.

Přidat komentář