ABC jazykové kurzy – zábavně a efektivně

Jsou pro vás jazykové kurzy synonymem nekonečné nudy? Podrobujete se jim pouze z donucení? Tak to si nejspíš nevybíráte ty správné. Zkuste raději chodit do jazykové školy, která nabízí poutavou, zábavnou a vysoce efektivní výuku v přátelském kolektivu rodilých mluvčích a českých lektorů. Vyberte si ABC jazykové kurzy Praha!

Jazyková škola s přátelskou atmosférou

Jistě znáte známé rčení, že když dva dělají totéž, není to totéž. Tak je tomu také, i pokud jde o jazykové školy a jejich přístup ke studentům. V jazykové škole ABC jazykové kurzy s.r.o. Praha velkou část lekcí věnují motivaci studentů a efektivnímu způsobu výuky jazyka.   

Styl jazykové výuky 

Rodilí mluvčí stejně jako čeští lektoři kladou mimořádný důraz na praktickou ústní komunikaci, kterou v praxi člověk nejvíce ocení. Cílem je ovšem všestranná znalost cizího jazyka. Mluvení, čtení, psaní, gramatika, slovní zásoba, všechny tyto krůčky na cestě za osvojením zvolené řeči se stále střídají, takže výuka je velmi poutavá, a zároveň vysoce efektivní. Účastníci kurzů si pochvalují především uvolněnou přátelskou atmosféru, která však v žádném případě nevede k polevení tempa výuky.  

Občerstvení, prosím

Přestože výukový program je velmi zábavný a pestrý, únavě studentů je třeba předcházet. Šálek voňavého čaje, anebo dobré kávy povzbudí především smysly studentů, kteří studují v pozdních odpoledních hodinách. Občerstvení je projevem laskavosti ke studentům, kteří za nápoje samozřejmě nic neplatí.    

Nejžádanější jsou kurzy angličtiny 

Jak už tomu v jazykových školách bývá, největší poptávka je po angličtině. Jazyková škola proto nabízí mnoho typů jazykových kurzů angličtiny:

  • Obecné jazykové kurzy
  • Business English
  • Přípravné kurzy  k maturitě
  • Příprava na VŠ
  • Kurzy připravující ke složení FCE, CAE a PET
  • Jazykové kurzy třetího věku
  • Víkendové jazykové kurzy
  • Jazyková konverzace

Ostatní jazyky

Že si potřebujete osvojit znalost jiné řeči, než je angličtina? Stejně příjemným stylem výuky můžete studovat němčinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu,španělštinu a další i méně tradiční jazyky. Nechybí ani kurzy českého jazyka pro cizince s využitím praxe a audiovizuálních prostředků.  

Výhody pro účastníky kurzů

Za svou píli si účastníci kurzů samozřejmě zaslouží i nějaké výhody. Prodej učebnic se zvýhodněním 5%, anebo sleva do Sportcentra YMCA ve výši 10 % v budově sídla školy jistě potěší každého. Dobrá zpráva také je, že při zápisu do kurzu neplatíte žádné zápisné. 

Nový školní rok s chutí

Takže, milí přátelé, s chutí do dalšího školního semestru! Pobočky jazykové školy ABC jazykové kurzy Praha najdete celkem na 6 místech v Praze. Více informací o jazykové škole najdete na www.abcjazykovekurzy.cz. Přejeme vám hodně zábavy a především studijních úspěchů.

Kontakty:

ABC Jazykové kurzy Praha
Na Poříčí 12, Palác YMCA
Praha 1

naproti bočnímu vchodu do Palladia, metro Náměstí Republiky

Telefon: 773 200 040

Infolinka zdarma: 800 200 111

e-mail: info@abcjazykovekurzy.cz
www.abcjazykovekurzy.cz

Přidat komentář