Pohodové pomaturitní studium v Lingua Sandy

Nedostali jste se na požadovanou vysokou školu? Máte zájem získat práci svých snů nebo studovat na prestižní vysoké škole v zahraničí? Začněte tím, že se přihlásíte na jednoleté pomaturitní studium anglického jazyka k nám, do Lingua Sandy.

„Po maturitě jsem moc nevěděl co dál, tak jsem se zapsal na pomaturitní studium v LS. Nakonec jsem se rozhodl jít na vejšku a tohle byla skvělá příprava. Nejvíc se mi líbila celkově pohodová atmosféra :)“ – Peter Vyskočil, student pomaturitního studia v Lingua Sandy

Celý školní rok denního pomaturitního studia anglického jazyka v případě platby zálohy na školné ve výši 7 000 Kč do 31.5. budete mít se slevou, za 23 990 Kč. A můžete k tomu studovat 2 doplňkové jazyky zdarma!

Jedná se o 20 vyučovacích hodin týdně, pondělí až pátek od 9.40 do 13.00. Místo výuky je v paláci YMCA, Na Poříčí 12, Praha l – Nové Město, v blízkosti tramvajové zastávky a zastávky metra stanice Náměstí Republiky – šikmo naproti postrannímu vchodu do PALADIA. Kontaktní spojení je tel. +420 777 079 152 nebo e-mail info@lingua-sandy.cz.

Co se týče výuky, nabízíme tyto úrovně: pre-intermediate, intermediate a upper-intermediate. Kombinujeme výuku českého lektora a rodilého mluvčího.

Prostředí paláce YMCA je velmi příjemné, vše je vkusně zařízeno, na recepci je nepřetržitá služba. Naši lektoři jsou vstřícní a empatičtí.

Pokud se chcete u nás přihlásit do pomaturitního studia anglického jazyka, napište nám buď na info@lingua-sandy.cz nebo se zastavte v naší zápisové kanceláři v paláci YMCA na výše uvedené adrese, šesté patro č. 607. V šestém patře zvoníte na „office Lingua Sandy“, úřední hodiny pondělí až čtvrtek od 13.30 do 17.00 hodin.

Máme široký rozsah nabízených jazyků, které můžete zvolit jako doplňkové. Vyučujeme jak evropské, tak i orientální jazyky, a to například arabštinu, čínštinu, japonštinu, kromě toho také vietnamštinu, korejštinu, hebrejštinu atd. A samozřejmě také téměř všechny evropské jazyky od těch nejvíce používaných, jako je němčina, španělština, italština, ruština, až po například dánštinu, norštinu, finštinu, švédštinu, nizozemštinu, novořečtinu, albánštinu, chorvatštinu atd.

Vyučujeme takzvaným komunikativním způsobem. To znamená, že probíranou gramatiku následně procvičujeme podle stupně pokročilosti v různých větách až po prezentaci na dané téma. Během výuky se také dozvíte zajímavé informace o reáliích dané země. Budeme se snažit rozšířit Vaši slovní zásobu, zvýšit plynulost projevu a vylepšit Vaši gramatiku.

Můžete si u nás také zlepšit komunikační schopnosti a slovní zásobu v dalších dvou jazycích, a to vše zdarma. V případě potřeby Vám naši kvalifikovaní lektoři pomohou při sestavení Vašeho profesního životopisu v anglickém jazyce, tak abyste co nejlépe uspěli při různých přijímacích řízeních.

Pokud se nakonec pomaturitního studia nezúčastníte z důvodu přijetí na vysokou školu, bude Vám kurzovné vráceno.

Naše jazyková agentura je zařazena do vyhlášky MŠMT č. 29/2014 ze dne 21.3.2014 a letošní maturanti mají zaručen status studenta s odpovídajícími výhodami.

Těšíme se na Vás a naši kvalifikovaní lektoři se Vám velmi rádi budou věnovat.

Přidat komentář