Stát se partnerem

Odporúčania na online doučovanie matematiky. Premýšľate nad doučovaním z matematiky a radi by ste sa pred stretnutím informovali o skúsenostiach doučovateľa? Na stránke nájdete ohlasy a referencie na doučovanie matematiky od študentov ohľadne ich skúseností s profesionálnym matematickým lektorom.

Pátráte na internetu po schopném a úspěšném doučovateli matematiky? Poskytuji profesionální doučování matematiky pro středoškoláky i pro vysokoškoláky. Připravil a dovedl jsem již stovky studentů k úspěšnému zvládnutí maturity, přijímaček i zkoušek. Doučování matematiky - a maturita je v kapse!

Collection of high school, college & university math exercises on limits, derivatives and integrals. Find the limit of a sequence or the limit of a function at Math-Exercises.com – Website filled with math exercises arranged by topics.

Franina.eu - Cvičení z francouzštiny - online testy ze sloves a gramatiky francouzštiny zdarma. Procvičte si členy, subjonctif nebo časy a způsoby. Francouzský jazyk si tak lépe zažijete.

Francouzština - cvičení nepravidelných sloves - online procvičování nepravidelných sloves. Pomocí interaktivního testu a jeho opětovného vyplňování si francouzská slovesa lépe zapamatujete.

Stredoškolské a vysokoškolské príklady na exponenciálne rovnice, logaritmické rovnice, goniometrické rovnice, komplexné rovnice, slovné úlohy na rovnice a nerovnice a veľa iných si môžeš precvičiť na stránke Priklady.com.

Množiny a číselné obory, dělitelnost přirozených čísel i nejmenší společný násobek a největší společný dělitel si můžeš přepočítat v nové sbírce úloh Priklady.com.

Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Angličtina

Online magazín Velká Británie

Online magazín VELKÁ BRITÁNIE je web pro všechny Čechy a Slováky, kteří žijí nebo plánují život v UK. Zaměřujeme se na téma angličtina, školství, práce, doprava a cestování v Anglii. Píšeme o našich zkušenostech.

angličtina online

Angličtina online zdarma. Ideální pro samouky

angličtina online na webu jazykolog.cz Učte se anglicky moderně a zlepšujte svoje jazykové schopnosti kdykoliv chcete, interaktivně a navíc zdarma!

Kurzy angličtiny Bratislava

Kurzy angličtiny Bratislava

Kurzy angličtiny Bratislava od jazykovej školy BILINGVI. Angličtina pre deti, teenagerov, dopsleých jednotlivcov či firmy

Kurz nemčiny Bratislava

Kurz nemčiny Bratislava

Jazyková škola TopEnglish vám ponúka kurz nemčiny Bratislava. Naučte sa rozprávať po nemecky 4x rýchlejšie.

Burza učebnic

Levné učebnice na Burza učebnic

Máte doma učebnice, které již nepoužíváte? Prodejte je na burza učebnic. Pokud naopak hledáte levné učebnice, jistě si vyberete.

anglická slovíčka

Jazyková hra na učení slovíček angličtiny - Langevo.com

Langevo.com je jazyková hra na učení anglických slovíček zdarma. Výuka angličtiny respektuje paměťovou křivku a motivuje k pravidelnému a zábavnému učení angličtiny hrou. Učte se anglická slovíčka online, zdarma a zábavně.

Kurz angličtiny Bratislava

Kurz angličtiny Bratislava

Kurz angličtiny Bratislava od jazykovej školy PLUS Academia. Naše bohaté skúsenosti v oblasti firemného vzdelávania sú pre vás zárukou kvality.

stránky pro školy, tvorba webů pro školy

Tvorba webů pro školy, stránky pro školy Scholastika

Vytváříme webové stránky pro mateřské, základní, střední i vysoké školy v dotované variantě Scholastika. Cenově zvýhodněné stránky pro školy, tvorba webů pro školy.

Maturitní testy z matematiky

Maturitní didaktické online testy z matematiky

Online kurzy středoškolské matematiky obsahující interaktivní vzorové didaktické maturitní testy z matematiky k přípravě na státní maturitní zkoušku z matematiky. Absolvování i jen části těchto testů podstatně zvýší šanci na Váš úspěch u státní maturitní zkoušky z matematiky.

BOZP

BOZP pro každého

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - BOZP- jsou důležité pro každého z nás.Zajistěte zdraví a informovanost svých zaměstnanců a zakupte kurz BOZP na Slevykurzu.cz. Vybírejte z kurzů ve vašem městě nebo online.

Firemní kurzy

Firemní kurzy se slevou

Firemní kurzy se slevou najdete na Slevykurzu.cz. Široká nabídka kurzů pro vás a vaše zaměstnance z oblasti firemní kurzy. Firemní kurzy jsou vedené kvalifikovanými lektory.

měkké dovednosti Praha

Měkké dovednosti Praha

Zlepšete své soft skills a zvyšte svou pozici na trhu práce! Z široké nabídky kurzů zaměřených na měkké dovednosti Praha si vyberete na Slevykurzu.cz.

Kurzy španělština

Kurzy španělština pro vás

Chcete studovat španělštinu? Chodíte rádi do skupinky, potřebujete probrat individuální témata nebo si procvičit slovíčka online? Kurzy španělština pro vás na Slevykurzu.cz.

Jazykový kurz němčiny

Jazykový kurz němčiny se slevou

Chcete se naučit německy a hledáte jazykový kurz němčiny, který bude vhodný právě pro Vás? Na Slevykurzu.cz naleznete jazykové kurzy němčiny se slevou!

1 2 3