Stát se partnerem

Žaluzie a další stínící technika za velmi atraktivní ceny, naše služby nabízíme v Praze a okolí od zaměření po realizaci. Žaluzie horizontální, vertikální,venkovní,sítě proti hmyzu,rolety atd. rychle-levně-kvalitně.

Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Thermodom

Thermodom pre jednoduchší život

Thermodom je montovaný rodinný dom, ktorý vám postavíme za prijateľných podmienok.

Stavebná činnosť

Stavebná činnosť

Stavebná činnosť našej spoločnosti sa zameriava na výstavbu rodinných domov, dodávku plastových okien, výkopových prác a ďalších manuálnych prác.

rekuperační jednotky

Účinná rekuperace tepla a rekuperační jednotky

Vysoce účinné rekuperační jednotky pro využití tepla, či chladu. Kompaktní jednotky lokálního nebo centrálního provedení. Rekuperační zařízení, která slouží všude tam, kde přirozené větrání není schopno zajistit vhodné prostředí pro pobyt lidí.

Rýpadlá

Rýpadlo

Vyberte si vhodný stroj na čistenie usadzovacích nádrží a údržbu kanálov. Pásové či kolesové rýpadlá.

žaluzie

Papírové žaluzie

Papírové žaluzie patří k nejlevnější variantě zastínění oken. Je vhodná pro dočasné ale i stálé zastínění oken. Její výhody oceníte při probíhajících rekonstrukcí, pronájmech atd. Tyto žaluzie mají velmi příjemný vzhled a z venku jsou nerozeznatelné od klasického zastínění oken.

krby, krbová kamna, krbové vložky, sporáky

Kamnářství - krby, kamna, sporáky

Nabízíme krby, krbová kamna, krbové vložky, sporáky. Montáže provádíme s garancí platných kamnářských , požárních i stavebních norem. Stavba krbů - sporáků, montáž kamen. Nabízíme kvalitu, šetříme Vaši kapsu.