Jazykové kurzy v Channel Crossings

Starý rok jste vyprovodili jazykovým vzděláním nedotčeni a na nový jste si přiťukli s předsevzetím „Letos se fakt začnu ten jazyk učit.“? Je to už pátý rok, který jste vítali s těmito slovy? Vyberte si z jazykových kurzů jazykové školy Channel Crossings, která má nabídku připravenou pro všechny, a své předsevzetí si letos konečně splňte!

Kurzy pro veřejnost

Jazyková škola Channel Crossings pořádá jazykové kurzy pro všechny – pro děti i dospělé, lékařky i manažery, věčné začátečníky i pokročilé. Záleží jen na vás, o jaký typ kurzu máte zájem, jaké jsou vaše časové možnosti či profesní požadavky.

Cílem všeobecných kurzů je rozvíjet a upevňovat základní jazykové dovednosti (poslech, čtení, psaní a mluvení) a naučit a zafixovat slovní zásobu používanou v každodenních situacích běžného života.

V jazykové škole Channel
Crossings se můžete zdokonalovat v tradičních jazycích typu
angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština
nebo ruština. Od února je nabídka navíc rozšířena o výuku
nevšední řečtiny, portugalštiny a čínštiny.

Další novinkou v nabídce jsou
kurzy Business skills, kurzy pro věkovou skupinu „50+“,
konverzační klub pro příchozí z ulice a multimediální
kurzy s využitím interaktivní tabule IWB.

Před vstupem do kurzu si ověřte svou úroveň znalostí pomocí on-line testu přímo na stránkách Channel Crossings. Neotálejte – docházkové kurzy začínají již 15. února.

Sestavte si svůj kurz na míru!

Jestliže vám z časových či jiných důvodů skupinové kurzy nevyhovují, můžete si vybrat svůj kurz přímo na míru, připravený přesně podle vašich specifických požadavků a časových možností. Výhodou individuálního kurzu je vysoká flexibilita, lektor přizpůsobuje tempo i náplň výuky vašim okamžitým požadavkům a možnostem.

Vyberte si jazyk, počet lekcí (čím více
tím vyšší sleva!), ale také zaměření i místo výuky. Chystáte se na
jazykovou zkoušku, potřebujete zlepšit svoji odbornou angličtinu či se chcete učit v domácím prostředí? Stačí si jen vybrat.

Vezměte s sebou kamarády a učte se společně! Cena za lekci pro skupinu 6 studentů vychází pouze 60 Kč na osobu.

Výuka ve firmách

Firemní kurzy probíhají ve firmách
podle přání a zadání klienta. Výhodou firemních kurzů je, že
mohou být přizpůsobeny náročnému pracovnímu programu
zaměstnanců. Součástí kurzů je také vstupní analýza
znalostí, přesné rozřazení do skupin a pravidelné monitorování
probíhající výuky. Kurzy mohou být cíleně zaměřeny na danou
jazykovou či pracovní oblast, např. právo, finance, marketing
apod.

Mezinárodní zkoušky ve známém prostředí

V jazykových kurzech Channel Crossings se můžete připravit na jakoukoliv mezinárodní zkoušku z angličtiny (City & Guilds, PET, FCE, CAE, TOEFL, TOEIC), němčiny (Start Deutsch, Zertifikat Deutsch), francouzštiny (DELF, DALF) či španělštiny (DELE).

Od loňského roku má jazyková škola Channel Crossings oprávnění sama pořádat zkoušky City & Guilds, které jsou uznávány firmami, institucemi a školami po celém světě. Výhodou je cílené zaměření jazykového kurzu, přesná a systematická příprava a zejména časová flexibilita konání této zkoušky.

V Channel Crossings můžete
složit mezinárodní zkoušku City & Guilds každý měsíc
v průběhu celého roku. Kalendář jednotlivých zkouškových
termínů najdete na stránkách školy.

Poznámka redakce (květen 2017):
Společnost City & Guilds, která dříve tyto zkoušky v ČR pořádala, ukončila svoji činnost v České republice v červnu 2015. Po roční odmlce lze tyto zkoušky opět skládat, avšak už pod hlavičkou společnosti LanguageCert.

Studium v zahraničí

Kromě klasických jazykových kurzů si v Channel Crossings vyberete i ze široké nabídky jazykových kurzů v zahraničí. Intenzivní studium ve všeobecných i specializovaných kurzech nejen zaktivní váš cizí jazyk, ale zároveň umožní poznat cizí zemí zblízka a navázat nová přátelství.

Během letních prázdnin mohou nabídky Channel Crossings využít i vaše děti. Skupinové kurzy pro děti a mládež s českým vedoucím jsou vhodné již od osmi let.

Na jazykovou agenturu Channel Crossings se s důvěrou můžete obrátit také v případě, že hledáte překladatele či tlumočníka. Využijte akčních nabídek, které jsou pravidelně vypisovány.

Kontakty:

Channel Crossings
Lazarská 8/13E
Praha 2, 120 00
Tel: 210 215 310-2

E-mail: jazykovaskola@chc.cz
http://www.chc.cz/

Přidat komentář