Jazykové kurzy na Holiday World 2014

Tento víkend probíhá mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World 2014. Letos se koná již 23. ročník, který se koná v areálu výstaviště v Holešovicích. Kromě široké nabídky a informací z cestovního ruchu zde natrefíte i na jazykové kurzy v zahraničí. Mezi zúčastněnými je například i Jazyková škola Channel Crossings.

Rady a tipy na cesty

Moure grp 023Na stánku Channel Crossings se zájemci o studijní pobyty dozví všechny důležité informace a tipy na cesty, seznámí se i s akčními nabídkami partnerských škol. „Můžeme nabídnout jazykové kurzy v tradičních zemích jako je Velká Británie, Irsko, Malta, Francie, Německo či méně obvyklé destinace jako je Jihoafrická republika, Nový Zéland či země Latinské Ameriky. Spektrum typů kurzů i destinací je široké a věříme, že si každý vybere dle své chuti,“ uvádí Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové školy Channel Crossings.

Návštěvu našeho stánku doporučujeme i těm, kdo přijdou na přidružený veletrh Golfshow. Tito účastníci jistě ocení možnost spojit zahraniční jazykový kurz s hraním golfu.

Již 23. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World se představí ve dnech 20.-23. února 2014 v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Stánek jazykové školy Channel Crossings bude mít označení VH180.

 

Přidat komentář