Jak na angličtinu s profesním zaměřením

Prezentace jsou pro vás rutinní záležitostí, ale v angličtině se vám posluchače zaujmout nedaří, asistentka při vítání zahraničních návštěv nepůsobí tak, jak byste si přáli a vaši noví koncipienti mají mezery v právní terminologii. Absolvovali jste tolik kurzů angličtiny a výsledek se nechce dostavit. A zkusili jste už projekt AngličtinaPRO?

Potřebujete se rozvíjet ve specifických oblastech angličtiny, ať už je to právo, marketing nebo prezentace? Chcete být i v angličtině asertivními diplomaty? Rádi byste se vyhnuli zbytečným chybám? Potřebujete komunikovat v angličtině na schůzkách či telekonferencích? Chcete zvýšit sebevědomí při konverzaci a být v profesním jazyce pohotovější a obratnější?

Pak je AngličtinaPRO určena právě pro vás. Nečekejte obšírné kurzy obecné angličtiny, AngličinaPRO jde k jádru věci a věnuje se zcela konkrétním potřebám, přičemž je důraz kladen na komunikaci. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí, stejně jako výborní a zkušení lektoři nebo silné a prestižní zázemí.

A čím že je AngličtinaPRO jedinečná?

AngličtinaPRO je určena pro firemní klientelu a je založena na principu modulů, které můžete podle svých potřeb libovolně kombinovat napříč tématickými programy a sestavit si tak program podle vlastních představ.
Nabídka je široká:

  • Program Prezentace vám ukáže tipy a triky, jak zvládnout prezentace v angličtině a zapůsobit na posluchače. Vyladíte své prezentační dovednosti a dozvíte se o důležitých detailech, na které je třeba si dát pozor.
  • Jazyk marketingu je specifický i v češtině, natož v angličtině. Proto se program Marketing věnuje užitečné terminologii, stejně jako hodnocení kampaní a psaní plánů nebo reportů pro zahraniční partnery, kolegy či klienty.
  • Schůzky a jednání – i zde má angličtina svá specifika, která je třeba si osvojit. Nejde jen o to, zdvořile požádat o zopakování informace nebo diplomaticky nesouhlasit. Váš projev bude po absolvování kurzu působit sebevědoměji, přirozeněji a i vy se budete cítit uvolněněji.
  • V programu Právo si osvojíte základní i pokročilou terminologii, naučíte se jasně a srozumitelně formulovat právní stanoviska, psát analýzy a reporty a porozumíte i složitým právním formulacím.
  • Anglosaský způsob vedení projektu je specifický a vyžaduje zvláštní pozornost. Program Projektové řízení vám pomůže naučit se efektivněji a účelněji komunikovat, plánovat, kontrolovat i reportovat, stejně jako motivovat své partnery a zvládat konfliktní situace.
  • Chcete se vyhnout situacím, kdy vám bude přepojen hovor, aniž byste věděli, kdo a proč vám volá? Potřebujete, aby se vaše sekretářka postarala o zahraniční návštěvu nebo odpověděla na e-mail či převzala vzkaz? Přihlaste ji do programu Asistentky a sekretářky.

Každý program je dostupný jak v základní variantě nabízející seznámení s tématem, tak i ve variantě rozšířené, která umožňuje opravdové ponoření do tématu. Moduly či celé programy můžete absolvovat jako klasický semestrální kurz nebo formou intenzivního školení – zkrátka v podobě, která vám vyhovuje.

Proč právě AngličitnaPRO?

Hlavní výhodou projektu AngličtinaPRO je systém modulů, díky kterému se každý učí jen to, co pro svůj obor opravdu potřebuje, a chce-li jít více do hloubky, může se rozhodnout pro rozšířenou variantu. Firmy si mohou program libovolně nakombinovat napříč celou nabídkou podle svých individuálních potřeb a představ. Stejně tak časové rozložení je zcela v jejich režii. Vzdělávání je tak – nejen časově – velmi efektivní.

Kontakty:

Channel Crossings
Lazarská 8/13E
Praha 2, 120 00
Email: info@anglictinaPRO.cz
Telefon: 210 215 329
http://www.anglictinapro.cz

 

Přidat komentář