Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

inhalovat

Inhalace za pomoci kvalitních domácích nástrojů

Dávno pryč jsou doby, kdy jste museli inhalovat za pomoci horké vody v kastrolu a s utěrkou přehozenou přes hlavu. Dnes vám jsou předkládány možnosti inhalace za pomoci kvalitních domácích nástrojů, jež se pyšní prvotřídním zpracováním a bohatým upotřebením.

Doplňky do kočárku, dětské deky

Doplňky do kočárku, dětské deky - Kočárky Michael.cz

Doplňky do kočárku - u nás naleznete superhebké dětské deky do kočárku značek Lollipop, Dita Angel Outlast, Bobas. Prodáváme doplňky do kočárku, dětské deky, závěsné hračky na kočárky, kočárky značek Camarelo, Concord, Coletto...

Domácí potřeby,kuchyňské potřeby

Prodej domácích,sportovních a zahradních potřeb

Domácí potřeby,kuchyňské potřeby

CK SIMON- TOURIST - letecké poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy letecky

CK SIMON- TOURIST - letecké poznávací zájezdy Poznávací zájezdy do USA, do Kanady, do Mexika, do Irska, do Skotska, na Sardínii a do dalších destinací. Nabízíme poznávací i pobytové zájezdy od roku 1990. CK Simon – Tourist.

Móda

Skvělá móda

Atraktivní, cenově dostupná dámská móda. V nabídce naleznete bundy, kabáty, overaly, topy, trika, halenky, kalhoty, džíny, legíny, sukně, svetry, mikiny, plavky, ale i obuv a módní doplňky. Veškeré oblečení je skladem.

Vestavěné navigace do všech aut

Vestavěné navigace,parkovací kamery,DVD hlavové opěrky

Prodej a montáž vestavěné navigace do všech aut. Provoz autobazaru. Multimediální sestavy do aut.

Tlumočnictví

Tlumočnictví a překladatelství

Tlumočnictví je ústní projev, při kterém jsou kladeny velké nároky na tlumočníka. Není to jen znalost cizího jazyka, ale také schopnost ihned reagovat a rovnou tvořit souvislý text při hovoru. Hledejte pečlivě vhodného tlumočníka nebo agenturu.

BOZP

BOZP pro každého

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - BOZP- jsou důležité pro každého z nás.Zajistěte zdraví a informovanost svých zaměstnanců a zakupte kurz BOZP na Slevykurzu.cz. Vybírejte z kurzů ve vašem městě nebo online.

Firemní kurzy

Firemní kurzy se slevou

Firemní kurzy se slevou najdete na Slevykurzu.cz. Široká nabídka kurzů pro vás a vaše zaměstnance z oblasti firemní kurzy. Firemní kurzy jsou vedené kvalifikovanými lektory.

měkké dovednosti Praha

Měkké dovednosti Praha

Zlepšete své soft skills a zvyšte svou pozici na trhu práce! Z široké nabídky kurzů zaměřených na měkké dovednosti Praha si vyberete na Slevykurzu.cz.

Kurzy španělština

Kurzy španělština pro vás

Chcete studovat španělštinu? Chodíte rádi do skupinky, potřebujete probrat individuální témata nebo si procvičit slovíčka online? Kurzy španělština pro vás na Slevykurzu.cz.

Jazykový kurz němčiny

Jazykový kurz němčiny se slevou

Chcete se naučit německy a hledáte jazykový kurz němčiny, který bude vhodný právě pro Vás? Na Slevykurzu.cz naleznete jazykové kurzy němčiny se slevou!

Slevy kurzů

Slevy kurzů

Slevy kurzů pro vás! Vyberte si z široké nabídky různých druhů kurzů online na internetu nebo přímo ve vašem městě. Kurzy zakoupíte navíc s výraznou slevou z pohodlí vašeho domova!

Autoškoly v Brně

Autoškoly v Brně

Chcete se naučit řídit auto a ještě u toho ušetřit? Autoškoly v Brně zveřejňují své zlevněné kurzy u nás. Neváhejte a vyberte autoškolu, která vám bude vyhovovat! Navíc za zvýhodněnou cenu na Slevykurzu.cz