Jazyková škola Lingua Sandy

Hledáte jazykovou školu, která se přizpůsobí vašim jazykovým nárokům?
Potřebujete lektora, který přijede až za vámi a přizpůsobí se vašim
časovým požadavkům? Lektoři jazykové školy Lingua Sandy dojíždějí v
rámci města Prahy bez příplatku a šetří Vám tak čas, který byste
strávili cestováním. Dny, časy a frekvence výuky se řídí vámi.

Zahájení individuálních a firemních kurzů je možné kdykoliv i mimo normální školní rok.

Individuální výuka

Nejúčinnější formou jazykového vzdělávání je jistě individuální výuka pod vedením zkušeného lektora. Učební program tak může být stanoven dle skutečných potřeb a znalostí posluchače. Tato forma je zvláště vhodná pro vedoucí pracovníky, pro zaměstnance s pohyblivou pracovní dobou a všechny, kdo zápasí s časem.

V individuální výuce má jazyková škola Lingua Sandy značné zkušenosti a kvalitní lektory považuje za samozřejmost. K dispozici jsou čeští i zahraniční lektoři, přičemž obsazení kurzu jednotlivými lektory závisí na přání zákazníka a jeho pokročilosti

Jazyková škola Lingua Sandy vám zajistí výuku ve vámi stanovený den a čas u vás doma či ve firmě a to za příznivé ceny, učí jednotlivce i skupiny.

Vyučované jazyky:

angličtinašvédštinalatina
němčinanorštinanizozemština
španělštinamaďarštinanovořečtina
italštinajaponštinaturečtina
portugalštinahindštinafinština
francouzštinačínštinadánština
ruštinahebrejštinačeština pro cizince
chorvatštinaarabština…a další.

 
Jazyková škola Lingua Sandy je schopna připravit program a strukturu jazykové přípravy dle požadavků klienta – týká se to i kurzů se zaměřením na obchodní nebo právní angličtinu. Připravuje rovněž ke státním jazykovým zkouškám a mezinárodním certifikátům:

Jazykové zkoušky z angličtiny:


KET (Key English Test) – první rok pro studenty, kteří se začínají učit anglicky. Předpokládá asi 180 – 200 hodin studia angličtiny.


PET (Preliminary English Test) – zkouška pro mírně pokročilé studenty, předpokládá asi 380 hodin studia angličtiny.


FCE (First Certificate in English) – mezinárodně uznávaná zkouška, nejrozšířenější ze všech jazykových zkoušek Cambridge. Jsou určeny pro kandidáty jakékoli národnosti a věku. FCE je zkouška na vyšší středně pokročilé úrovni.


CAE (Cambridge Advanced English) – mezinárodně uznávaná zkouška. Skládá se ze stejných částí, jako zkouška FCE, její obtížnost je ovšem vyšší. Splňuje vstupní požadavek na znalost angličtiny většiny univerzit ve Velké Británii i ve světě.


BEC – Jedná se o zkoušky, které jsou zaměřeny na testování znalostí obchodní angličtiny a jsou vhodné pro studenty angličtiny nebo pro manažery, kteří se připravují nebo již pracují v mezinárodním obchodním prostředí.

Němčina – příprava na zkoušky


Tento kurz předpokládá znalost základní gramatiky a slovní zásobu v
rozsahu přibližně 1500 – 2000 slov. Vyučuje se podle učebnice "Moment
mal".


Jako hlavní lektor je zde německý rodilý mluvčí.

Španělština – příprava na Dipoloma Basico

Více informací

Jazyková škola Lingua Sandy nabízí kromě jazykových kurzů pro veřejnost i kurzy firemní, jazykové kurzy pro děti, zprostředkování studijního pobytu v zahraničí a překladové služby.
Další informace se dozvíte na internetových stránkách www.lingua-sandy.cz.